HAKKIMIZDA

Havva Kızılırmak PR Ajansı Kimdir?

2012 yılında gazeteci ve televizyoncu Havva Kızılırmak tarafından kurulan Havva Kızılırmak PR ajansı, medyadan gelen tecrübesini müşterilerinin medya stratejilerinin geliştirilmesi yönünde kullanmaktadır. Türkiye’nin önemli gazetelerinde ve TV kanallarında uzun yıllar çeşitli görevler üstlenen Esat Pala’nın Genel Koordinatörlüğünü yürüttüğü HK PR, uzman ekibiyle, danışmanlık hizmeti verdiği markaların yazılı ve görsel medyada etkin ve doğru bir şekilde yer almasını sağlayarak kamuoyunda güçlü bir konuma gelmesine katkıda bulunmaktadır. Hedefi, televizyon, yazılı basın, radyo ve dijital basında doğru ve etkin bir biçimde yer almak ve PR stratejisi ile pazarlama departmanına destek vermek isteyen şirket ve kurumların öncelikli tercihi olmaktır.

 

Havva Kızılırmak PR’ın Farkı Nedir?

Verdiği hizmetlerle şirketlerin, kurumların ve bireylerin sadece dış müşteriye yönelik ürün ve hizmetlerini tanıtmakla kalmaz, onların hedef kitlelerine yönelik tüm iletişim kanallarının açık olmasına yönelik çalışmaları planlı olarak yürütür.

 

İletişim Stratejimiz

  • Sürekli ve Düzenli İletişim
  • Doğru İçerik ve
  • Doğru Zamanlama
  • Medyanın Güvenilir Haber Kaynağı Olmak

 

Çalışma Yöntemimiz

Havva Kızılırmak PR ajansında, iş birliği yapılan kurum ile işler sözleşmeli olarak yürütülür. İş birliği süresince danışmanlık hizmeti verdiği şirkete kurumsal iletişim, liderlik iletişimi ve marka iletişimi ile stratejik medya ilişkileri hizmetleri sunar. Danışmanlık hizmeti kapsamında, iletişim stratejisinin oluşturulması, iletişim planının hazırlanması ve uygulaması, gündem takibi, kurum ile yapılacak düzenli haftalık ve aylık değerlendirme toplantıları, etkinlik ve basın süreçlerinin yönetilmesi ve raporlamalar Havva Kızılırmak PR ajansı tarafından yönetilecek süreçlerdir.